III Niedziela Adwentu

Radujcie się zawsze w Panu, raz jeszcze powiadam: radujcie się. Pan jest blisko!

„Radujcie się w Panu!” – dzisiejsza niedziela to niedziela radości – Pan jest już blisko, przychodzi, by nam udzielać swoich darów i łask. Otwierajmy się na przychodzącego Pana Jezusa, który pragnie towarzyszyć naszej codzienności. Niech nam w tym pomoże czas rekolekcji, które rozpoczynamy. Serdecznie witamy rekolekcjonistę ks. Andrzeja Józwika, proboszcza w Nakomiadach koło Giżycka. Proszę o modlitwę w intencji rekolekcjonisty i naszej wspólnoty parafialnej.

  1. Rekolekcje potrwają do środy włącznie. Każdego dnia Msza Św. z nauką o godz. 7.oo, 9.45 i 18.oo; dla dzieci 16.3o; młodzież – poniedziałek i wtorek 19.oo, środa 18.oo. Spowiedź 15 minut przed każdą Mszą Św.

  1. Zapraszamy na Roraty, w poniedziałek, czwartek i sobotę o godz. 7.oo. Dzieci we wtorek i piątek o 16.3o.
  2. Do świąt Bożego Narodzenia jest coraz bliżej. Pamiętajmy o przeprowadzanej przez Caritas Parafii zbiórce żywności w sklepach naszego miasta, na rzecz ubogich rodzin. Dzisiaj po Mszy Św. młodzież ze Szkolnego Koła Caritas z Barlewiczek rozprowadza świece Caritas na stów wigilijny.
  3. We wtorek o 19.oo dla zespołu kantorów, w czwartek o 16.oo dla osób samotnych w zajeździe Jonatan w Czerninie a w piątek, po Mszy świętej wieczornej, dla oazy młodzieżowej, odbędą się spotkania opłatkowe.
  4. Spotkanie organizacyjne przed wyjazdem na Taize do Wrocławia, odbędzie się w sobotę, 21 grudnia o godzinie 19.3o w parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku.
  5. Pan organista zakończył roznoszenie opłatków i bardzo dziękuje za życzliwość.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy Teresę Brzezińską. Wieczny odpoczynek.