II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziś po Mszy św. o godz. 1230 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przystępujących w tym roku do pierwszej Spowiedzi św. i Komunii św.

2. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w niedziele Gorzkie Żale o godz. 1745; Droga Krzyżowa w piątki: o godz. 1630 dla dzieci, o godz. 1730 dla dorosłych i młodzieży. Wszystkich parafian zachęcam do licznego udziału w tych nabożeństwach. Nie lekceważmy i nie odrzucajmy możliwości pogłębienia wiary i prawdziwego nawrócenia oraz ściślejszej wspólnoty z Panem Bogiem i bliźnimi.

3. Jutro przypada 4. rocznica wyboru Ojca Świętego Franciszka. O godz. 1730 odmówimy różaniec w intencji papieża. Zapraszamy.

4. W tym tygodniu, w środę i w czwartek o godz. 1700 swoje spotkania mają kandydaci do bierzmowania, których opiekunem jest ks. Piotr. Prosimy, aby młodzież zabrała ze sobą katechizmy.

5. Od IV Niedzieli Wielkiego Postu w naszej parafii przeżywać będziemy rekolekcje wielkopostne.

6. W ubiegłym tygodniu pożegnaliśmy Śp. Sylwię RZESZOTARSKĄ. Wieczny odpoczynek…

7. Zapowiedzi przedślubne:

Zapowiedź II.

Pavel Peniaško, kawaler i Anna Danuta Kaczmarek, panna, parafia tutejsza

Łukasz Jan Graban, kawaler i Marlena Agata Zablińska, panna, parafia tutejsza

Łukasz Ziaja, kawaler, parafia tutejsza i Iwona Grodnicka, panna, parafia Kamieniec

Ktokolwiek wie o przeszkodach do zawarcia małżeństwa pomiędzy narzeczonymi proszony jest o kontakt z księdzem w kancelarii parafialnej.