II Niedziela Wielkanocna

Jezu ufam Tobie!

Dzisiejsze ofiary składane na tace przeznaczone będą na prace remontowe naszego kościoła. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i ofiarność.

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia. Ofiary składane do puszek przy drzwiach kościoła przeznaczone są na Caritas diecezji elbląskiej. W dniu patronalnym Caritas, dziękujemy naszym wolontariuszom za całoroczną służbę na rzecz potrzebujących!

  2. Jutro, w poniedziałek przypada przeniesiona z Wielkiego Tygodnia liturgiczna uroczystość Zwiastowania Pańskiego, a zarazem Dzień Świętości Życia. Msze św. o godz. 7.oo i 18.oo.

  3. We wtorek o 16.3o odbędzie się spowiedź przed bierzmowaniem. Zapraszamy młodzież, świadków i rodziców.

  4. W środę o 18.oo ks. bp elbląski Jacek Jezierski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii i parafii św. Andrzeja Boboli. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji młodych.

  5. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Biblijną. Tego dnia w ramach akcji Pola Nadziei odbędzie się po każdej Mszy Św. zbiórka na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Osobom Przewlekle Chorym – Dar Serca.

  6. W sobotę 28 kwietnia br. z naszej parafii wyruszy na odpust autokarowa pielgrzymka do Świętego Gaju – miejsca śmierci św. Wojciecha. Zachęcamy do udziału. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

  7. Za tydzień po Mszy Św. o 12.3o odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci, które przygotowują się do I komunii św.

  8. Zapowiedzi przedślubne I:

 

Leszek Mariusz Sulich i Wioleta Laskowska par. Sztum

Dawid Marcin Konkel i Małgorzata Dembińska par. Gdynia Chylonia

Rafał Marcin Lewandowski i Dorota Katarzyna Lewandowska par. Sztum