II Niedziela Wielkanocna

Jezu ufam Tobie!

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Ofiary składane do puszek przy drzwiach kościoła przeznaczone są na Caritas diecezji elbląskiej. Dziękujemy!

  2. Od dzisiaj przez cztery niedziele wspólnota neokatechumenalna zaprasza w godzinach 15.3o-17.3o na Pl. Wolności, w ramach misji ewangelizacyjnej na placach świata.

  3. Jutro [w poniedziałek] przypada liturgiczne wspomnienie św. Wojciecha – patrona naszej diecezji. Tego dnia naszą życzliwością i modlitwą otaczamy ks. bp. Wojciecha Skibickiego, a także ks. bp. Józefa Wysockiego, który obchodzi 30. rocznicę święceń biskupich.

  4. W środę rozoczyna się maj. Codziennie o godz 17.30 nabożeństwo majowe. O godz. 18.oo zapraszamy wspólnotę Żywego Różańca, po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.

  5. W piątek 3 maja obchodzimy uroczystość Matki Bożej Królowej Polski oraz Święto Narodowe Konstytucji 3 Maja. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.oo, w intencji Ojczyzny o 9.45 i 18.oo. Z racji pierwszego piątku – możliwość spowiedzi przed i w czasie Mszy św. Chorych odwiedzimy tydzień później.

  6. W sobotę 4 maja we wspomnienie św. Floriana modlimy się za strażaków i dziękujemy za ich piękną służbę, męstwo i odwagę. O godz. 6.45 Godzinki ku czci NMP, a po porannej mszy św. różaniec w intencji rodzin i małżeństw. O 21.00 Apel Jasnogórski.

  7. Za tydzień obchodzimy Niedzielę Biblijną.

  8. Za tydzień, w pierwszą niedzielę maja ofiary składane na tacę przeznaczone będą na naprawę głównej bramy wejściowej do naszego kościoła.

  9. W minionym tygodniu uczennica z naszej parafii Dominika Urbańska zajęła pierwsze miejsce w diecezjalnym konkursie wiedzy biblijnej i zostatała zakwalifikowana do konkursu ogólnopolskiego. Justyna Świderska również zdobyła pierwsze miejsce w konkursie diecezjalnym pieśni o Bożym Miłoierdziu. Gratulujemy.

  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Stefana Króla, Kazimierę Łukasik, Kornelię Przybyłkowską i Józefa Muntowskiego. Wieczny odpoczynek…