I Niedziela Wielkiego Postu

Nie samym chlebem żyje człowiek!

  1. Środą Popielcową rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu. 

  2. Rytm wielkopostnej drogi wyznaczają niedziele, których jest sześć. Zapraszamy także do udziału w nabożeństwach wielkopostnych: w piątki – Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16.3o, dla dorosłych o godz. 17.3o; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.45.

  3. We środę i czwartek o godz. 17.oo w domu parafialnym odbędzie się katecheza przed bierzmowaniem. Osoby dorosłe, które nie są bierzmowane, również zapraszamy na to spotkanie.

  4. W sobotę o godz. 19.oo w domu parafialnym odbędzie się wewnątrzparafialny turniej tenisa stołowego. Zapraszamy ministrantów, lektorów wraz z rodzicami na wspólną rywalizacje sportową, która będzie się odbywać w kategoriach wiekowych.

  5. Serdecznie zapraszamy wszystkich, pragnących zaangażować się w przygotowanie Liturgii Tridum Paschalnego, zwłaszcza osoby uzdolnione muzycznie, wokalnie, plastycznie, ceremoniarzy parafialnych na pierwsze spotkanie organizacyjne do domu parafialnego w sobotę o godz. 19.oo.

  6. Za tydzień ofiary składane na tacę przeznaczone będą na rzecz misji.

  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Kazimierę Jurowską, Zofia Dobies i Ludwika Walasiewicz. Wieczny odpoczynek …