Duszpasterze

Proboszcz: 

ks. mgr Andrzej Starczewski (ust. 01.08.2007 r.)

Wikariusze:

ks. mgr Włodzimierz Hoffmann (ust. 01.09.1999 r.)

ks. mgr Kajetan Jakubowski (ust 01.07.2016 r.)

ks. mgr Piotr Konsalik (ust. 15.10.2015 r.)