Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. Dzisiaj kończy się w Kościele jubileuszowy Rok Święty Miłosierdzia. Był to szczególny czas łaski. Ufamy, że wielu z nas w tym roku wróciło w miłosierne ramiona Ojca. Duchowo łączymy się z Ojcem Świętym oraz osobiście i wspólnotowo dziękujemy za wszelkie łaski, jakich Pan Bóg udzielił Kościołowi i każdemu z nas.
2. Zapraszamy na modlitwę różańcową za zmarłych, których wypisaliśmy na kartkach wypominkowych codziennie o godz. 1730. Msza św. zbiorowa za zmarłych jest odprawiana w niedzielę o godz. 945, a w tygodniu o godz. 1800.
3. We wtorek przypada wspomnienie Świętej Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Panu Organiście, a także scholi młodzieżowej i dziecięcej wraz z opiekunami składamy z tej okazji serdeczne życzenia.
4. Również we wtorek o godz. 1700 w salce w domu parafialnym odbędzie się spotkanie zelatorów Wspólnoty Żywego Różańca.
5. W tym tygodniu, w środę i czwartek o godz. 1700 swoje spotkania mają kandydaci do bierzmowania, których opiekunem jest ks. Piotr.
6. Kolejny rok liturgiczny dobiega końca. Za tydzień, pierwszą niedzielą Adwentu rozpoczniemy następny. Hasłem tego roku będą słowa z nakazu misyjnego Chrystusa: „Idźcie i głoście”. Będziemy więc wezwani do świadczenia o Panu Jezusie i przemieniania tego świata na bardziej Boży.
7. Solenizantów i jubilatów tego tygodnia pragniemy zapewnić o naszej życzliwości i modlitwie.